Western

Kostýmy kovbojů a indiánů stále patří mezi nejoblíbenější převleky napříč generacemi. Ostří hoši, divocí válečníci, sexy kovbojky nebo statečné indiánky – to vše nás zanese do světa dobrodružství. Touží Vaše srdce po Divokém západě? Žádný problém, nabízíme Vám širokou škálu tipů a nápadů, jak se v momentě proměnit v obyvatele prérijních oblastí.

Western je žánr americké dobrodružné literatury a filmu, jehož hlavními postavami jsou kovbojové, indiáni a zlatokopové. Tyto příběhy se odehrávají na Divokém západě, což je území dnešních západních států USA v 19. století. Je to vlastně směsice historie, mýtů, legend a dnes velmi oblíbených příběhů. Na Divokém západě v této době probíhaly neustálé boje mezi kovboji, indiány, obchodníky a vládou Spojených států.

Klasické westernové kostýmy

Záleží jen na Vás, čím chcete být, jestli pokerovým hráčem, pistolníkem nebo zlým banditou. Kostýmy Divokého západu jsou variabilní. Pro dámy nabízíme klasické kostýmy kovbojky nebo westernové tanečnice kankánu. A pokud chcete párty Divokého západu trochu okořenit, můžete zvolit některou svůdnou verzi ze sekce sexy kostýmů. Velice působivé je sladit se jako pár a jít za smyslného pistolníka a jeho vnadnou partnerku.

Stačí se jen rozhodnout, na jaké straně zákona budete stát.

Western - kovbojkaWestern - kovbojWestern - tanečniceWestern - sexy kovbojka

Indiánské léto

Ke kovbojům neodmyslitelně patří i indiáni. Copak by mohl být Old Shatterhand bez svého Vinnetoua? Když se řekne indián, každému se hned vybaví pískově hnědý oblek s třásněmi, korálky ve vlasech a kamenný výraz. Naše autentické kostýmy jsou inspirovány skutečnými vzory a vyznačují se především rozmanitým zdobením. Tvářit se pak můžete, jak chcete, ale Váš tanec kolem ohně v nich bude impozantní. Půjdete za klasického indiána, náčelníka nebo sexy indiánskou princeznu? Opět se může všemožně kombinovat. Můžete jít jako rodinka indiánů, jako věrní přátelé Vinnetou a Old Shatterhand nebo klidně jako kovboj, který se zamiloval do krásné indiánky.

Western - indiánWestern - indiánský bojovníkWestern - sexy indiánkaWestern - sexy náčelnice

Malí velcí hrdinové

I když v kině a v televizi dnes vídáme spíše roboty a fantasy postavičky, na dětských hřištích stále rezonují výkřiky indiánů a probíhají divoké bitvy kovbojů. Něco se prostě nemění. Karel May a jeho příběhy patří neodmyslitelně k dětskému dospívání. Snad každé dítko se rozhodlo jít někdy na maškarní za indiána nebo kovboje. Je to velice známá oblast a tento převlek každý pozná. My Vám nabízíme kostýmy malých indiánů a kovbojů pro dívky i chlapce. Stačí si jen vybrat.

Western - malá indiánkaWestern - malý kovbojWestern - malá kovbojka

Na detailech záleží

Aby byl Váš kostým ještě působivější, je dobré doladit také všechny detaily. Blond indiánů asi moc nenajdete, tak by to určitě chtělo paruku nebo alespoň sprej na vlasy, pokud Váš odstín zrovna neodpovídá havraní černé. Správný kovboj nemůže vyjít ze salonu bez typického klobouku a své kolty by měl mít proklatě nízko. I na takové věci by se mělo myslet a na našich stránkách naleznete spoustu doplňků a maket pistolí, kterými doladíte kostým, ať už kupovaný nebo doma vyrobený.

Western -  opasekWestern - pistolWestern - kloboukWestern - mexičanWestern - korzetWestern - kalhotyWestern - malá kravičkaWestern - boaWestern - dětský kloboukWestern - čelenkaWestern - parukaWestern - boty

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *