Falešné tetování na ruku – tetovací rukávy

Problémům s pravým tetováním se dá předejít falešným tetováním. Jedním z řešení mohou být navlékací tetovací rukávy – originální návleky, které jsou k nepoznání od pravého tetování na ruku. S tímto originálním módním doplňkem budete na každé párty středem pozornosti.

Navlékací tetování na ruku jsou vyráběna převážně z kvalitního Hi-Tech materiálu, díky čemuž si je na ruku hravě navléknete stejně jako si žena navlékne nylonové punčochy. Nehledě na to, že onen materiál věrně napodobuje barvu pigmentu lidské pokožky. Na první pohled tedy nikdo nepozná, že Vaše tetování není pravé. Nikoho ani ve snu nenapadne, že by mohlo jít pouze o kvalitní imitaci. S kvalitním tetovacím rukávem se navíc nemusíte bát toho, že by Vám během nošení mohlo sklouznout z paže dolů.

Pokud se sami neodvážíte na tak výstřední módní doplněk, jako je tetovací rukáv, můžete jej použít jako originální dárek třeba pro svého partnera nebo teenagera, kterého máte doma a neustále Vás prosí o svolení nechat si udělat tetování. Může to brát jako takovou zkoušku, aby si zjistil, jestli o tetování na ruku opravdu stojí a je smířený s tím, že ho bude mít už do konce života. Možná si to nakonec rozmyslí, protože se mu zalíbí představa, že si své tetování může kdykoliv sundat a schovat ho do šuplíku. A navíc se nejedná o tak nákladnou investici, jakou je opravdové tetování, které se může vyšplhat až na několik tisíc korun. Tetovací rukávy mají zkrátka a dobře spoustu výhod!

Nejde jen o vhodnou a výhodnou investici na bouřlivé večírky a diskotéky či hudební festivaly a koncerty, ale falešné tetování na ruku využijete i při maškarních nebo firemních večírcích. Konečně už nebudete za toho upjatého šprta, který má uvázanou kravatu kolem krku, ale ukážete také svou druhou stránku: tu, jež je pro večírky a srandu jako stvořená! Mohou Vám k tomu dopomoci právě tetovací rukávy.

Tetovací rukáv Hell Rider

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *