Sexy kostýmy

Sexy černý kostým Konkubína

Sexy černý kostým Konkubína

Vítejte v bohaté nabídce sexy kostýmů pro dámy i pány. Tyto kostýmy s erotickým nádechem jsou určeny nejen pro soukromé večery ve dvou, ale můžete si je vzít i do společnosti. Častými příležitostmi k jejich využití jsou karnevaly, maškarní plesy, tematické večírky, silvestrovské párty nebo třeba oslavy narozenin. Na všech těchto radostných a veselých akcích v sexy kostýmu vystoupíte z davu a zabodujete na plné čáře! Vaším cílem je strávit večer za příjemného erotizujícího jiskření, k čemuž Vám má napomoci originální převlek v sexy stylu.

Nezvyklý sexy kostým dle Vašeho vkusu lze použít i pro intimní večery ve dvou, a ozvláštnit tak Váš společný sexuální život. Kdo by odolal sexy čarodějnici, víle, mořské panně, pirátce, kovbojce, upírce, policistce, letušce nebo třeba klasické zdravotní sestřičce? Vyveďte svého milého nebo milou z míry a dopřejte mu (jí) potěšení zahrát si s Vámi v tom správném erotizujícím outfitu! Překvapte ho (ji) a nechte Vaši fantazii zpracovat nezapomenutelný sexuální příběh.

Se sexy kostýmem se stanete hvězdou večera

Každý z nás rád experimentuje a improvizuje, což hraje do karet právě sexy kostýmům. Nezapomeňte svůj nový sexy kostým doladit také vhodným doplňkem, jakým může být například paruka, rukavičky či obuv. Záleží jen na Vašem vkusu a Vaší fantazii. Pakliže jde o erotiku, nezapomeňte též na účes a ten správný parfém. A s vysokými podpatky bude Váš úspěch zaručen. Kombinace sexy kostýmu a všeho dále jmenovaného z Vás udělá hvězdu večera, na kterou nikdo z přítomných nezapomene!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *