Sexy kostým víla

Chystáte se na karneval a potřebujete kostým, ve kterém zaujmete? Máme pro Vás další tip! Zkuste sexy kostým víla! Tento kostým je určen pro ženy s romantickou duší, které se ovšem nebojí vyjít si v opravdu krátké sukýnce a odhalit své nožky. Kostýmy víl jsou něžné, a přitom odvážné a sexy. Jsou to kostýmy, ve kterých se stanete středem pozornosti. Nikdo nebude mít šanci Vás přehlédnout. Takže pokud na někoho chcete udělat dojem, vsaďte na sexy kostým víly!

Staňte se součástí fantastického světa, ve kterém je vše možné! Proměňte se v jednu z mnoha víl a s vílí lehkostí vplujte na taneční parket. Zamávejte křidélky, zamrkejte dlouhými řasami, použijte svá tajná kouzla a přilákejte si k sobě toho pravého. V sexy kostýmu víla Vám to půjde snadno. Vyberte si kostým, ve kterém se budete cítit nejlépe. Bude to lesní víla, květinová víla, motýlí víla, víla vážková, duhová, irská nebo snad přímo víla Zvonilka? Vše záleží jen na Vás. A každý, kdo věří na víly, bude mít u Vás bod navíc. A třeba dokonce narazíte i na svého Petra Pana.

K rozkošným šatičkám, které téměř ušila louka sama, si opatřete ještě barevné pentle do vlasů nebo něžné třpytivé střevíčky. Jen ať jste dokonalá!

Tak hezkou zábavu!

Kostým sexy motýlí víla

Kostým sexy motýlí víla

Kostým víla, okouzlující květinová víla

Kostým víla, okouzlující květinová víla

Sexy kostým Víla vážka

Sexy kostým Víla vážka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sexy kostým Zvonilka

Sexy kostým Zvonilka

Sexy kostým Duhová víla

Sexy kostým Duhová víla

Sexy kostým Irská víla štěstí

Sexy kostým Irská víla štěstí

 

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *