Pirátské kostýmy

Chystáte se na karneval v pirátském stylu? Pirátské kostýmy byly a stále jsou velice oblíbené! Kdo by nechtěl strávit večer v otrhaném kabátě, záplatovaných kalhotách, s hákem místo ruky a papouškem na rameni? Kdo by se nechtěl nechat unášet na lodi mořskými vlnami vstříc všem nástrahám! Vraťte se spolu s námi do romantických dob plných nebezpečného dobrodružství! Ať už na lodi nebo v klubu na pevné zemi: v pirátských kostýmech zažijete mnoho nevídané legrace!

Pirátské kostýmy jsou k dostání v internetovém obchodě Mysticum.cz. Vybrat si můžete z široké nabídky kostýmů pirátů i kostýmů pirátek. Na své si tedy přijdou páni i dámy. A to není vše, krom tradičních pirátských kostýmů si lze vybrat i kostýmy mrtvých pirátů a sexy kostýmy pirátek, které můžete samozřejmě uplatnit i jinde než na klasické karnevalové párty. Jako sexy pirátka se s nebezpečným výrazem ve tváři můžete předvést i svému milému doma. Zahrajte si hru na piráty! Fantazii se meze nekladou!

Pirátské kostýmy svou inspiraci našly v konvenčním i nekonvenčním pojetí pirátů tak, jak je známe z knih a filmů. Ostrov pokladů zná asi každý. A kdo by neznal Piráty z Karibiku? Toužíte se již od malička stát nebezpečným a odvážným pirátem, který překoná všechny léčky, jen aby se dostal k ukrytému pokladu? Splňte si svůj sen právě dnes! Oblékněte si pirátský kostým, rozcuchejte si vlasy, na hlavu si nasaďte třírohý klobouk, na krk si uvažte šátek, přes oko nasaďte klapku, obujte vysoké boty, popadněte šavli a papouška a vyrazte na karneval, kde si užijete večer mezi ostatními karnevalovými převleky!

Kostým Mrtvého piráta

Kostým Mrtvého piráta

Pirátský kostým

Pirátský kostým

Kostým Zombie Pirát

Kostým Zombie Pirát

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sexy kostým pirátka Ella

Sexy kostým pirátka Ella

Kostým Pirátka

Kostým Pirátka

Kostým Sexy pirátská dáma

Kostým Sexy pirátská dáma

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *