Kostým anděla

Každý člověk se rád oprostí od své identity a vžije se do odlišné role. Pokud jste si jako svou druhou identitu zvolili anděla, pak potřebujete kvalitní kostým! V internetovém obchodě Mysticum.cz najdete ten správný kostým přesně pro Vás! Na společenské akci se pak objevíte v originálním kostýmu, a stanete se tak cílem obdivných pohledů všech přítomných hostů.

Abyste se nemuseli obávat, že budete mít na plese dvojníka, doporučujeme Vám, abyste si kostým anděla ozvláštnili, a přizpůsobili je tak svému vkusu. Můžete sáhnout po nějakém vhodném doplňku, kterým dovedete převlek k dokonalosti. Zvažte nákup bílé paruky, andělských křídel, bot, svatozáře do vlasů, hůlky s hvězdou do ruky či vhodných líčidel. Pak už nezbývá než si party či karneval v kostýmu anděla pěkně užít, rozdávat andělsky roztomilé pohledy a v případě potřeby zamávat křídly a odletět.

KOSTÝM ANDĚLA

Pro seznámení se s rolí anděla, kterou byste měli v kostýmu hrát, je dobré si připomenout několik skutečností z filmů a literatury. Andělé se mohou vnímat pouze z ryze náboženského hlediska, ale také jako rasa fantasijních bytostí s magickou silou, která má mnoho společného s démony. Pokud pak na sebe anděl bere tělo, jedná se o bezpohlavní lidskou postavu s labutími křídly. Obvykle je navíc oblečený do volného bílého šatu a při objevení nebo používání magie září. Bytosti s andělským vzhledem nemusejí mít magickou moc a i jejich podoba se různí. Kromě toho, že vždy mají křídla.

Oblíbený kostým anděla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *