Kostým Zombie

Bojíte se rádi? Zbožňujete horory, noční procházky lesem a nocování v opuštěných staveních? Pak určitě neodoláte ani proslulým pochodům zombie a monstrózním děsivým večírkům! Na takové akce ovšem nemůžete přijít jen tak. Chce to opravdu odvážný a dokonalý kostým Zombie, který vystraší každého kolemjdoucího takovým způsobem, že už nikdy nebude mít klidné spaní! (Na oficiálních akcích je samozřejmě vše povoleno. Jinde byste to však s intenzitou děsivosti neměly přehánět. Jak by k tomu ti živí nevinní lidé přišli?)

Pro tuto příležitost budete potřebovat mnoho jizev, modřin, tržných ran, utržených rukou a nohou a hektolitry krve. A taky roztrhané kousky oblečení. Už jste snad někdy potkali zombíka ve vyžehleném obleku a s nagelovanými vlasy? Já tedy ještě ne! A věřte, že všechno pořádně roztrhat, polít se barvou nebo kečupem a namalovat si mrtvolnou, zjizvenou a zkrvavenou tvář bude o něco složitější, než si vyžehlit puky a namalovat řasy. Ale to nevadí, protože už teď Vás jistě těší ten dokonalý výsledek a legrace, kterou si díky tomu všemu užijete! A aby ta Vaše příprava byla o něco jednodušší, internetový obchod Mysticum.cz Vám nabízí mnoho „zkrášlujících“ prostředků a kostýmů Zombie!

Věděli jste, že výraz zombie byl dříve termínem pro zotročené osoby, které podlehli vlivu voodoo? Až díky filmu Noc oživlých mrtvol nabylo slovo zombie význam: oživlá mrtvola. Za všechno tedy může především režisér Georg Romero a další filmaři, kteří se podíleli na natáčení. Zombie má pro nás živé jednu špatnou vlastnost: touží po našem čerstvém masu a je schopna podat „nadlidský“ výkon, aby dostala to, co chce. Kdo by tyhle malé potvůrky neměl rád, že. :) Jejich fanoušci začali dokonce pořádat tzv. Zombie Walk, což je akce, při které se jde projít po městě třeba i několik set krásně zmalovaných zombíků. Chcete být i Vy jedním z nich? Nemůže být jednodušší rady, než je tato: pořiďte si originální kostým Zombie! Je libo stát se zombie policistou, zombie lékařem, zombie zdravotní sestřičkou, zombie kuchařem, nebo třeba zombie miss krásy? To vše a ještě mnohem více najdete v internetovém obchodě Mysticum.cz. Nezapomeňte na vhodné líčení a doplňky! Nechť je Váš Zombie pochod skutečně dokonalý! Uáááááá!

Kostým Zombie kuchařka

Kostým Zombie kuchařka

Zombie kostým Policista

Zombie kostým Policista

Zombie kostým Zdravotní sestřička

Zombie kostým Zdravotní sestřička

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostým Zombie kuchař

Kostým Zombie kuchař

Zombie kostým Policistka

Zombie kostým Policistka

Zombie chirurg, kostým

Zombie chirurg, kostým

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *