Kostým upír a upírka

Vampýrská tématika je v současnosti v módě! Upíři se na nás valí z filmů, seriálů, literatury, prostě odevšad. Kdo dnes ještě neviděl nebo nečetl Twilight ságu? Pokud i Vás zasáhla tato upírská módní vlna, pak možná budete potřebovat kostým upíra nebo upírky, až půjdete zase jednou na karneval.

Ve skutečnosti se upíři vyskytují v legendách a mýtech řady kultur už mnoho let. Upíři jsou nemrtví, kteří se živí (většinou lidskou) krví. Upírem se člověk mohl stát různým způsobem. Dnes příčinu shledáváme hlavně v kousnutí jiným upírem. Dříve se ale lidé domnívali, že upírem se může stát i člověk, který spáchá sebevraždu, je popraven jako zločinec, nebo člověk, který je pohřben bez obřadu (to zejména po přijetí křesťanství).

I vzhled, vlastnosti a schopnosti upírů se různí. V dnešní době postmodernismu si navíc každý autor (ať už literární nebo filmový) dělá, co chce. Zažité lidské představy o upírech se mění, jak jen to jde. Takže můžeme říci, že co autor, to jiný upír.

Klasický upír však mívá veliké ostré špičáky, bílou pleť, červené nebo černé oči, plné panenky, krvavě červené rty, je světloplachý, nemá rád česnek a není vidět v zrcadle.

Podívejte se na krásné a originální kostýmy upír a upírka, které Vám nabízí obchod Mysticum.cz. Najdete tam pánské i dámské kostýmy, které stačí doladit vhodným líčením, aby byla Vaše nová role dokonalá!

Kostým upírka

Sexy kostým Hraběnka Drákula

Sexy kostým Hraběnka Drákula

Šaty Vampírka

Šaty Vampírka

Sexy upírské šaty

Sexy upírské šaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostým upír

Kostým Drákula

Kostým Drákula

Kostým Upír

Kostým Upír

Kostým Dracula

Kostým Dracula

 

 

 

 

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *