Kostým Batman

Každý člověk se občas rád oprostí od své civilní identity a vžije se do odlišné role. Pokud jste si jako svou druhou identitu zvolili veskrze pozitivní postavu Batmana, pak potřebujete jeho kvalitní kostým! Bez kostýmu to prostě nejde. V internetovém obchodě Mysticum.cz jsou k dostání velice kvalitní a velice nápadité kostýmy této slavné komiksové postavy. Na všech společenských akcích, na kterých se objevíte v kostýmu Batmana, zazáříte a stanete se cílem uznalých pohledů.

Abyste se nemuseli obávat, že budete mít na plese dvojníka, doporučujeme si kostým Batmana lehce přizpůsobit. Kostým je celkem kompletní, doladit jej můžete zejména kvalitní obuví černé barvy a vypracovanou postavou, kterou u nás však bohužel nekoupíte. :)

Kostýmy Batman

Viděli jste už film „Batman začíná“? Tam můžete najít inspiraci, abyste věděli, jak se v kostýmu Batmana chovat. Jako malý chlapec viděl Bruce Wayne na vlastní oči vraždu svých rodičů. Toto trauma v něm zanechalo stopy na celý život – jediné, po čem toužil, byla pomsta. Osud však chtěl, aby se mu to nikdy nepovedlo. Rozhodl se vyhledat pomoc a radu u Ra’s Al Ghulam – mistra nebezpečného, ale váženého kultu ninja na dálném východě. Po návratu do upadajícího Gotham City, které bylo pod nadvládou organizovaného zločinu a nebezpečných individuí, se Bruce rozhodne vlévat strach do srdcí všem, kteří konají bezpráví. Vymyslí si tajnou identitu a za svůj symbol si zvolí netopýra. Tak se z něj stává Batman. V novém převleku s pomocí Jima Gordona, místního policisty, se vydává zastavit ohavná individua, jakými jsou šílený doktor Jonathan Crane (Strašák) nebo mafiánský bos Falcone.

Kostým Batman

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *