Kostým Batman a spol.

Batmana zná každý. A každý by chtěl být jako on. Vy snad ne?

Batman je statečný, odvážný, nebojácný, bystrý, pohotový, vynalézavý, duchaplný, rychlý, fyzicky zdatný, je vždy na správném místě, umí skvěle bojovat, dokáže pomoct bezbranným a hlavně má spoustu skvělých vychytávek, jako jsou vrhací batarangy a další skvělé zbraně, dále samozřejmě batmobil, motorku batcykle, stíhačku batplane, loď batboat či ponorku bat-sub. To ovšem stále není všechno. Ještě má totiž skvělý oblek! Kostým Batmana je inspirován netopýrem. Na nejzranitelnějších částech těla je obzvlášť zpevněný. Má tmavě modrou, nebo šedou barvu, přičemž plášť a maska jsou vždy v barvě černé. Plášť symbolizuje netopýří křídla, výčnělky v masce zas netopýří uši. Na hrudi je pak netopýr přímo zobrazený. Typický je pro Batmana také jeho opasek, na kterém má připevněnou svou nepostradatelnou výbavu zbraní.  Jako zbraň také používá bodce, které mu trčí z rukávů. Batman je zkrátka a prostě pozoruhodnou postavou, kterou nelze než zbožňovat, obdivovat a napodobovat. A to třeba pomocí kostýmu Batmana z internetového obchodu Mysticum.cz.

Nezapomeňte však, že Batman má také spoustu přátel i nepřátel. Po jeho pravé ruce nikdy nesmí chybět zeleno-červený Robin, který Batmanovi vždy s ochotou asistuje. Joker je další velice zajímavou postavou. Stojí sice na té „špatné straně“, ale bez něho by celý ten batmanovský příběh neměl žádný smysl. Bílá kůže, zelené vlasy a nikdy nepřestávající šílený úsměv – to je Joker. Neméně důležitou postavou je také ženská hrdinka Catwoman!

Každý milovník Batmana a dalších batmanovských postav si přijde na své na Mysticum.cz. Tak račte nahlédnout a vyberte si kostým Batmana dle svých představ a přání! Všechny kostýmy jsou prvotřídní kvality a čekají jen na Vás!

Originální Kostým Batman Robin

Originální Kostým Batman Robin

Originál Kostým Batman

Originál Kostým Batman

Original Kostým Joker

Original Kostým Joker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostým Catwoman

Kostým Catwoman

Maska Batman

Maska Batman

Batgirl, sexy dámský kostým

Batgirl, sexy dámský kostým

 

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *