Indiánský kostým

Chystáte se na karneval ve westernovém stylu a chcete stát na straně rudých tváří? Pak je pro Vás jako stvořený právě indiánský kostým! Přesuňte se v době a staňte se na chvíli součástí divokých amerických prérií. Staňte se součástí indiánského kmene a představte si, že s ním cváláte na koni, stavíte týpí, lovíte bizony, zpracováváte kůže, vytváříte amulety, tančíte a bojujete proti bělochům, abyste si zachovali svou zem.

Příběh indiánů není příliš veselý, tím spíš je třeba dbát na zachování jejich tradic, kultury a historie alespoň v našich myslích. A pravdou je, že nás stále fascinují westernové filmy, knihy Karla Maye, Divoký západ, indiánská hudba, léčení, náboženství a vůbec celý styl jejich života. A když už se konečně dostaneme na nějaký karneval, často volíme právě indiánský kostým a užíváme si ten pocit být indiánem či indiánkou.  Někdy si dokonce nově nabytou roli užíváme tak, že si zvolíme i své karnevalové jméno. Proč ne? Rozjeďte tu hru na plné pecky. Pojmenujte se indiánským způsobem dle vlastností, které Vás nejvíce vystihují. Nabízejí se jména jako Tančící had, Rychlý šíp, Odvážný střelec, Bílé pírko nebo třeba Ten, který objevil Ameriku, Ten, který skolil medvěda, Ta, která se zamilovala atd. Fantazii se meze nekladou.

Indiánské kostýmy jsou dostupné pro pány i pro dámy v různých velikostech, takže si mezi nimi jistě i Vy vyberete ten, který Vám bude nejlépe sedět. Dozdobit si ho potom můžete různými karnevalovými doplňky, které si sami vyrobíte, nebo které najdete v obchodě Mysticum.cz. Zaujmout Vás mohou různé čelenky z pírek, makety tomahavků, copánkové paruky, opasky, indiánské střevíce aj.

Přejeme Vám vzrušující a zábavnou noc v indiánském kostýmu!

Kostým Indiánka Tomaha

Kostým Indiánka Tomaha

Indiánská čelenka náčelníka

Indiánská čelenka náčelníka

Kostým Squaw

Kostým Squaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostým Indián

Kostým Indián

Hippie ozdoba hlavy s pery

Hippie ozdoba hlavy s pery

Kostým Indiánský bojovník

Kostým Indiánský bojovník

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *