Halloween klepe na dveře

31. října je Halloween a jde především o to, vybrat si ten správný kostým a v něm strávit tu nejlepší, děsivou Halloween party. A před ní vaše cesta nevede jinam, než k nám na Mysticum.cz. U nás dobře poznáte, že se pravidelně staráme o aktuální nabídku Hallowenu. Samozřejmě nejde při halloweenu jen o kostýmy, ale i o doplňky ke kostýmům, jako je make-up – latexové aplikace a v ruku v ruce s nimi halloween dekorace. Hrůzostrašné spektrum od latexových masek, přes Halloween kostýmům… A k tomuto dni se vážou různé strašidelné příběhy.

Kde se mohou (nejen) mrtví probudit k životu:

 

Z zóně Halloween latexových masek se najdete vedle dětských latexových masek konečně filmové masky halloween, protože kultura filmových zabijáků nabývá velmi rychle na oblibě. Proto jsme naši nabídku rychle přizpůsobili. Tento rok vede maska vřískot a kostým vřískot který nesmí na žádné párky nikdy chybět.

 

Kdo nemá v oblibě žádnou slavnou osobnost z nějakého známého hororového filmu, a přesto chce být na hororové party  za vítaného hosta, ten se bude zajisté vyjímat za skvělou bytost z vtipných latexových masek.

Je prostřeno, v prvé řadě jíme očima…

 

„Milí hosté, přisedněte ke stolu“, na halloween prostřeném stole nesmí chybět stylově halloweensky připravené pokrmy, a s tím dobře prostřený stůl, každý na první pohled ucítí atmosféru správného duchařského večírku. To není to samé, jako se posadit k prostřenému stolu 70. let. U našeho stolu budou pozvaní potřebovat velkou dávku pevných nervů a strachu, když se bude podávat puding ve tvaru mozku nebo srdce. S naší formou na puding mozek se vám snadno podaří, vysvětlit u stolu dětem, jak vypadá náš mozek. Více typy na dekoraci vám usnadníme rozhodování. Dekorací useknutými prsty, useknutou nohou, popřípadě vysušenou lebkou v baňce bude vás stůl dokonale připraven.  Halloween party může začít!

 

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *