Gothic oblečení

Propadli jste gothic stylu nebo se chystáte na karneval v gothickém rázu? Tak i tak určitě potřebujete gothic oblečení a gothic doplňky!

Vyzývavé, někdy až erotické oblečení, černo-červené šaty, korzety, kabáty, latex, síťované punčochy, dlouhé černé rukavičky, obojky na krku, bílo-černé líčení – už jen podle stylu odívání poznáte na ulici gothika. Gothic styl vznikl na začátku 80. let jako druh punkové subkultury. Ti, kteří mu podlehli, se vyznačují temným, až depresivním vnímáním světa. Zajímají se o magii, tajemno, vampyrismus a sex. V současnosti se gothic považuje za životní styl a za životní filozofii, která je spoutána s minulostí i přítomností.

Gothici se oblékají především do černé barvy. Někdy své gothic oblečení sladí i s červenými, tmavě fialovými nebo modrými doplňky. Šperky si vybírají v černé nebo stříbrné barvě. Co se týká materiálu, nosí obyčejné látky, ale často i krajky, satén, samet, kůže nebo latex.

V internetovém obchodě Mysticum.cz najdete mnoho různých druhů gothického oblečení a gothických doplňků. Stačí si vybrat.

Lesklé/Wet look šaty Aldusa

Lesklé/Wet look šaty Aldusa

Dámské šaty Gothic

Dámské šaty Gothic

Brokátový korzet s výstuhou

Brokátový korzet s výstuhou

 

 

 

 

 

 

Paruka Gothic girl

Paruka Gothic girl

Kostým Gothic Lady

Kostým Gothic Lady

Černé paraplíčko s lesklou vsadkou

Černé paraplíčko s lesklou vsadkou

 

 

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *